Toote kategooria

Võtke meiega ühendust

Helista meile aadressil: 86-0631-3581111 (International Business)

Faks: 86-0631-8805589

Lisa: No.9 JiuLong Road, majandusliku arengu tsooni, Wendeng, Weihai City, Shandongi provints, Hiina 264400

Kirjuta meile: sales@composite-china.com

Lahtiolekuajad:

E-l (8.00 - 17:00 pm)

Kui vajate abi, helistage meile. Oleme alati valmis aitama

Kodulehekülje link:

www.Composites-China.com

http://xinbocomposite.EN.Alibaba.com/

Süsinikkiust toru alusega ja ilma leelismetallide

- Aug 03, 2015 -

Paljud liigitamise meetodid süsinikkiust torud. Tooraineid, hõõgniit läbimõõt, fiber välimus, tootmise meetodid ja atribuudid klassifikatsioon. Klaasist tooraine koostisosa, on praegu kõige populaarsem meetod, peamiselt pideva klaaskiust klassifikatsioon. Leelismetall sisaldus eristada eri leelismetall oksiidide üldiselt viitab naatriumoksiidi, kaaliumoksiid, Naatriumkarbonaat, Glauber sool, päevakivi ja teiste ainete põhjus. Leelismetall oksiid on üks põhieesmärk, tavaline klaas, selle peamine eesmärk on vähendada klaasi sulamistemperatuur. Kuid vähendatakse vastavalt kõrgem sisaldus leelismetallide oksiidide klaasi, keemilist stabiilsust, elektrilised isolatsioon ja tugevus. Seetõttu on erinevad kasutusotstarbed klaaskiud, klaasi koostis erinevates leelismetallide sisuga. Milline leelismetallide sisu klaas kiusisaldusest kasutatakse sageli, nagu märk eristada eri kasutab pideva klaaskiud. Vastavalt klaasi koostis leelismetallide sisaldus võib pidev kiud jagada järgmistesse kategooriatesse: e-kiud (üldtuntud kui e-klaasist): vähem kui 0,8% R2O sisu: on omamoodi alumiiniumist boori silikaat koostis. Selle keemilist stabiilsust, elektrilised isolatsioon, tugevus on väga hea.

C-kiud (c klaas): R20-11.9%-16.4%, on sooda-lubi-silikaat kompositsioon, kõrge leelismetallide tõttu ei saa sisu elektri isoleeriva materjalides seletada, kuid keemiline stabiilsus ja tugevus on hea.

Kõrge aluselisus kiudaine: R2O klaasist komponentide sisaldus on võrdne või suurem kui 15%. Levinumaid lame klaasitükid, purunenud pudel klaas pärinevad toorainena. Riigid on nüüd keelatud selliste toodete valmistamisel.


Related Products